Dr Korkut ALDEMİR

Dr Korkut ALDEMİR
Başhekim

Dr Korkut ALDEMİR

Dr. Dt. Korkut ALDEMİR Hakkında:

1994 Eskişehir Süleyman Çakır Lisesi mezunudur.
2002 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur.
2008 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalı’ndaki doktora programını tamamlamıştır.

“Ağrılı Temporomandibuler Eklem Hastalıklı Bireylerde Stabilizasyon Splint Tedavilerinde Masseter Kasındaki Değişikliklerin Ultrasonografik İncelenmesi.” isimli tezini vererek Uzmanlığını almıştır.

Maksillofasiyal Cerrahi, Oral Hastalıklar, Temporomandibuler Eklem Hastalıkları ve Cerrahisi, Travmatoloji, Dental İmplant Uygulamaları konularında ve Kulak-Burun-Boğaz, Genel Cerrahi, Anestezi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi programlarında eğitim almıştır. Özel Kliniğinde çalışmaktadır. Ankara ve İstanbul’da ikamet etmektedir. Bir kız babasıdır.

Diş Hekimliği ve Uzmanlığı olan Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi branşında sunumlar ile mesleki eğitimler vermektedir.
Profesyonel ve yarı zamanlı olarak şirketlere hususi danışmanlıklar yaparken; Ekip liderliği, takım çalışması ve Analitik Strateji, Stratejik Yönetim üstüne özel eğitimler vermektedir. 

Tümünü Görüntüle
WhatsApp Destek