Mehmet Harun Yüksel

Mehmet Harun Yüksel
İletişim Medya Koordinatörü

Mehmet Harun Yüksel

*Mehmet Harun Yüksel Hakkında

 

1987, Yozgat doğumluyum.

İlköğretim yıllarımı Kırşehir ve Isparta’da tamamladım. Liseye Isparta Yalvaç Anadolu Lisesi’nde başlayıp Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi’nde tamamladım(Aydın).

Ortaöğretim yıllarımdan beri “Gazeteci” olma hayalime Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü kazanarak başladım. Üniversite yıllarımda çeşitli yerel gazeteler ve haber sitelerinde tam/yarı zamanlı muhabirlik ve haber editörlüğü yaptım. Fakültemiz imkanlarıyla atölye çalışmaları, kısa film çekimleri, senaryo yazarlığı gibi çalışmalarda bulundum. Ulusal ve uluslararası projelerde yer aldım. Yine üniversite yıllarımda ‘stajyer muhabir’ olarak başladığım Akşam Gazetesi’nde 2 yıl muhabirlik yaptım. Sonrasında kendime ait bir haber sitesi kurarak muhabirliğime devam ettim. Kendimi sadece ‘muhabirlik’ alanında değil iletişimin birçok alanında geliştirdim.

2016 yılında ulusal yayım yapan bir dergideki ‘haber müdürlüğü’ görevimden ayrılarak MORs Grup bünyesinde İletişim Medya Koordinatörlüğü pozisyonunda MORs Grup Yönetim Kurulu Başkanı Gökçe Aldemir ile çalışmaya başladım.

MORs Eğitim Grubu Akademileri (M.E.G.A.) ve MORs Enstitü ile yurtiçi ve yurtdışı eğitimlere katıldım. M.E.G.A. ve MORs Enstitü’nün düzenlediği bütün eğitimlerde aktif görevler aldım, almaya devam ediyorum.

Dr. Korkut Aldemir’in Başhekimliğini yaptığı MORs Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği başta olmak üzere özel ve devlet hastanelerinde Dr. Aldemir ile birlikte ulusal ve uluslararası kongre, sempozyum, eğitimlerde sunulmak üzere vaka çekimlerine(özel izinler ve ekipmanlarla VTR çekimleri) katıldım.

Diyalektik ve Dünya tarihi üzerine kitaplar okumayı seviyorum, aktif olarak dağcılıkla ilgileniyorum.

 

Tümünü Görüntüle
WhatsApp Destek