Ömer Faruk Peker

Ömer Faruk Peker
Eğitim Koordinatörü

Ömer Faruk Peker

*Ömer Faruk PEKER Hakkında

1997 Ankara doğumludur.

2015 yılında Fatih Sultan Mehmet Lisesi mezunudur. Liseden mezun olduktan sonra memleketi olan Kayseri de lisansını Erciyes Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünde tamamlayarak 2019 yılında mezun olmuştur.

2017 yılında katıldığı Türkiye Satranç Federasyonunda aynı yıl Lisanslı Satranç Hakemi olmuş ve bir çok satranç turnuvasında il hakemi olarak görev almıştır.

Bölümü gereği birçok şehir gezme fırsatı yakalamış ve birçok kültür tanımıştır. Yine üniversite yıllarında hobi olarak başladığı bilgisayar destekli teknik çizimlere 3D mimari tasarım render ve animasyon hazırlama çalışmalarına kadar ilerleterek yurt içinde ve yurt dışında freelancer olarak projelerde yer almıştır. Lise yıllarında başladığı karakalem çizimlerine halen boş vakitlerinde devam etmektedir. Bunların yanı sıra üniversiteden mezun olduktan sonra kurumlarda stres yönetimi, mobbing eğitimi, diksiyon eğitimi, kriz yönetimi ve insan kaynakları asistanlığı eğitimi gibi eğitimlere katılarak kişisel gelişimini devam ettirmeyi amaçlamıştır.

2020 yılının başlarında katıldığı MORs Ajans eğitim departmanında Satış & Tanıtım & Organizasyon asistanı olarak faal görevine Op. Dr. Korkut ALDEMİR önderliğinde devam etmektedir.

Tümünü Görüntüle
WhatsApp Destek